Jaluzi Perde Nerede Kullanır ?

Jaluziler hemen hemen her mekanda, özellikle ofislerde sıklıkla tercih edilmektedir. Ofis bölmelendirmesi gibi spesifik uygulamalarda da hayli revaçtadır. Bunun yanısıra bilhassa küçük alanlarda jaluzi kullanımı önerilir, zor ortam koşullarında ve geniş uygulama alanlarında dikey perdeler daha uygun çözümler olabilir. Mekanınıza hangi perde sisteminin uygun olacağına karar vermekte zorlanıyorsanız perde seçimi sayfasını inceleyiniz ya da bizi arayarak bilgi alınız.
Boğaziçi Perde Sistemleri, jaluzi konusunda çeşitli ve detaylı taleplerinize rahatlıkla yanıt verebilecek durumdadır. 16mm (mikro) ve 25mm (standart) bant genişliği ile üretim yapılmaktadır. 50mm lik perdeler ise diğer ikisine nazaran daha az tercih edilir.
Jaluzi Perde Modellerimiz
a. Perfore Jaluzi Perde
b. Mikro Jaluzi Perde
c. Ziggle / Sabitlemeli Jaluzi Perde
d. Çift Cam Arası Jaluzi Perde

Etiket : jaluzi perde bauhaus, jaluzi perde en ucuz, tekzen jaluzi perde, hazır jaluzi perde, jaluzi perdeler 2014, jaluzi perde temizliği, ikea jaluzi perde, koçtaş jaluzi perde, jaluzi perde montajı, jaluzi perde nasıl takılır, jaluzi fiyatları, pratiker jaluzi perde, pratiker jaluzi, jaluzi perde temizliği, jaluzi perde montajı, jaluzi perde nasıl takılır, jaluzi fiyatları