Sağlık bakanlığı yeni yönetmenliğine göre de hastane mahremiyet perdelerini logolu perde ve baskı yapıyoruz. Leke tutmaz perde ve kan tutmaz perdeler ile acilde işler daha kolay yürür.
Hasta yatak odalarına yatak aralarına separatör perde, bu perde duvara monteli 0,5mm kalınlığında 2cm çapında krom nikel boruya halka şeklinde kornişli olarak asılacak. Krom nikel boru zeminden 2.20 cm yüksekliğe monte edilecektir. Asılacak perde üstten 30m kadar tül yada ışık geçirmeyen malzemeden alt kısmı antibakteriyel saten görünümlü bakanlık logolu su ve leke tutmayan özelikte malzemeden ( %100 pvc esaslı malzeme olmayacak) olmayacaktır. Duş perdeleri de aynı özelikte olacaktır.
Etiket : hastane perde fiyatları, hastane perde resimleri, hastane tekstili, hastane perde modelleri, hastane ray sistemleri, hastane perde sistemleri, hastane perdesi, taç parde , brillant , stor perde, İstanbul tül perde, Hastane perdeleri 2014, Eminönü tül perde, tül perde çeşitleri, 2014 perdeler, 2014 perde modelleri, 2014 tül perdeler, 2014 ofis perdesi, 2014 stor perdeler, Linens tül perde, En ucuz hastane perdeleri