Kumaş Dikey Perde

Dikey Perdeler işyerlerinde kullanılan büyük cepheler için bir çözüm perdesidir. PVC, kumaş ve alüminyum bant seçenekleri mevcuttur. Bant genişlikleri 90 mm ve 127 mm dir. Dikey perde sisteminde bir alüminyum ray üzerinde bantları taşıyan vagonlar bulunur. İp mekanizması isteğe göre bantların bağlı olduğu vagonları sağa, sola veya ortadan iki yana hareket ettirebilir. Zincir kumandası ise bantları kendi ekseninde döndürerek ışık ayarı yapmanızı sağlar.
Bantların farklı doku ve renk seçenekleri mevcuttur. Dikey perdeler istenirse 6 m enine kadar tek parça halinde üretilebilir. Bantların farklı boylarda kesilebilmesi dikey perdelerin eğimli tavanlarda da kullanılmasına olanak sağlar.
Kumaş dikey perdede bant uçlarında kumaşın gergin durmasını sağlayan metal ağırlıklar vardır. Bantlar birbirlerine plastik zincirlerle bağlıdır. PVC dikey perdede zincir ve ağırlıklar yoktur. PVC bantların temizliği yıkanarak veya silinerek kolaylıkla yapılabilir.
Eskiden sıklıkla kullanılan kumaş dikey perdelerin yerini son yıllarda temizliği daha kolay olan PVC ve alüminyum bantlı dikey perdeler almıştır.
Etiket : 2014 dikey perdeler, dikey perde fiyatları, en ucuz dikey perde, kumaş dikey perde, pvc dikey perde fiyatları, koçtaş dikey perde, ikea dikey perde, bauhaus dikey perde, tekzen dikey perde, dikey perde temizliği, kumaş dikey perde fiyatları, dikey perde modelleri