Mekanizmalı olarak en az 25 cm ve en çok 170 cm eninde standart üretimi vardır. Ancak bazı renklerde 300 cm’ye kadar ithal edilen yaprakları bulunduğundan 200 - 250 cm eninde perde üretebiliyoruz.
Ayrıca Ahşap Jaluzi Perde, sistem olarak eğimli tavanlarda rahatlıkla kullanım imkanı sunar.
Ahşap jaluzi Perde ( 50 mm )
Kalın ahşap jaluzi perde olarak adlandırılan sistemde çevirme (tilt) hareketi yapan mekanizma perde renginde ip ile kumanda edilir.
Mekanizmalı olarak en az 47 cm ve en çok 170 cm eninde standart üretilir. Ancak bazı renklerde 300 cm’ye kadar ithal edilen yaprakları bulunduğundan 200 - 250 cm eninde perde üretebiliyoruz. Kalın ahşap jaluzi perde için ağırlığını gözönüne alarak, eğimli ortamlarda kullanımını önermiyoruz.
Etiket : ahşap jaluzi perde fiyatı, ahşap stor perde fiyatları, ahşap jaluzi perde fiyatları, 50mm ahşap jaluzi perde, Ahşap jaluzi perde en ucuz, ahşap jaluzi perde fiyatları, ahşap jaluzi perde imalatçıları, dikey perde, ahşap jaluzi perde fiyatı, ahşap jaluzi perde montajı, ahşap stor perde, 50mm ahşap jaluzi perde, ahşap jaluzi perde nasıl temizlenir, , Ahşap jaluzi koçtaş, Ahşap jaluzi perde ikea, Ahşap jaluzi perde pratiker, Ahşap jaluzi perde tekzen, Ahşap jaluzi perdeler 2014